Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Spolupráca/VO
Veľkoobchodná spolupráca

Naša firma sa zaoberá veľkoobchodným predajom tehotenského oblečenia už od roku 2010. V roku 2016 sme sa stali výhradným distribútorom značky Bensini na Slovensko a do Českej republiky. Značka Bensini šije skoro všekto oblečenie z EKO textílie bez chemických farbív. Navyše doplnkovo šije aj dámske oblečenie a detské legínky.

Ak máte záujem odoberať od nás tovar a predávať ho vo Vašom eshope, ič kamennej predajni, máme pre Vás skvelé podmienky.

Odber je možný už od jedného kusu, čo je výhodné najmä pre eshopy.Tovar sa objednáva každý pondelok, takže ak nie je skladom, Váš zákazník nečaká na dodanie mesiac. Pri dobrej spolupráci je možné tovar do 150 € hradiť na faktúru s týždňovou splatnosťou. Tovar posielame poštou alebo UPS, je na Vás, aký spôsob dopravy si zvolíte.

Zaregistrujte sa (je nutné IČO a DIČ, ak ste platca DPH aj IČ DPH) a my Vám sprístupníme do 24 hodín veľkoobchodné ceny a môžte začať ihneď objednávať. :) Alebo nás kontaktujte a pošleme Vám cenník.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YTE3MjRkYz